Gra dla najmłodszych KRÓLICZKI DJ08558

Dostępność: duża ilość
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: DJECO
Kod produktu: DJ08558
EAN: 3070900085589

Opis

Zasady gry

Małe króliczki są łakome, aby móc je złapać, trzeba najpierw zebrać marchewki i groszek, ale uważaj na liska który się czai!
Zawartość: 2 plansze, 22 karty, 6 króliczków, 6 żetonów groszków, 6 żetonów marchewek.
Przygotowanie: Każdy gracz bierze jedną plansze i kładzie ją przed sobą. Karty są przetasowane i położone zakryte w stosik w centrum graczy. Żetony <>,<> i 6 króliczków są położone obokstosiku.
Przebieg gry: Najmłodszy gracz zaczyna, potem gramy na zmianę. Gracz wyciąga kartę i przeprowadza odpowiednią akcję:

Dobry zbiór: Gracz bierze żeton <> i kładzie go na planszy. Jeśli ma 3 marchewki, to nie ma już miejsca i nic się nie dzieje Mniam,marchewka! Jeśli ma przynajmniej jeden żeton << marchewka>> na swojej planszy, gracz bierze króliczka i kładzie go na planszy. Jeśli nie, nic się nie dzieje. Mniam, groszek! Jeśli ma przynajmniej jeden żeton < > na swojej planszy, gracz bierze króliczka i kładzie go na swojej planszy. Jeśli nie, nic się nie dzieje. Uwaga, lisek nadchodzi! Gracz musi zabrać króliczka ze swojej planszy, na środek stołu. Jeśli nie ma króliczka na swojej planszy, nic się nie dzieje. Następnie, to drugi gracz wyciąga kartę. Kto wygrywa? Zwycięzcą jest pierwszy który zgromadzi na swojej planszy 3 króliczki, 3 marchewki i 3 groszki!
 
Wiek 2,5-5 lat

Ilość graczy 2

Czas trwania ok 10 minut

Wymiary opakowania 21,5 x 21,5 x 5 cm

Produkt posiada oznaczenie CE.

https://youtu.be/c7Tms3Z-rB8
 

Dostawcy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl