O firmie
     

P.H.U. „Orsolya” jest wyłącznym dystrybutorem francuskich marek: Djeco, Moulin Roty, BUKI i Poppik.

Produkty francuskiej firmy DJECO w naszej ofercie cieszą się dużą popularnością. Firma Djeco istnieje od 1954, a od 1995 roku rozwija spójny i kompleksowy zbiór pięknie zaprojektowanych i oryginalnych zabawek. Kolekcja obejmuje ok. 3000 produktów m.in. zestawy artystyczne, puzzle, gry, zabawki edukacyjne, art. dekoracyjne.


Wszystkie wykonane są starannie, z bezpiecznych i ekologicznych materiałów.


Zabawki DJECO to najlepsza propozycja dla dzieci w przedziale wieku od 3 miesięcy do 15 lat - wspierają dziecko w rozwijaniu wyobraźni, kreatywności i poczucia estetyki, dając prawdziwą radość z zabawy.

Francuska firma MOULIN ROTY istnieje od 1972 r. - Wyjątkowa kolekcja zabawek przywracająca tradycję i wspomnienie wzornictwa z początków XX wieku, "Zabawki z dawnych lat dla dzisiejszych dzieci". Kolekcja obejmuje ok. 600 pozycji z wyposażenia pokoi dziecięcych, art. dekoracyjnych i zabawek edukacyjno-rozwojowych od 0 do 4 lat. Wykonane wyłącznie z drewna i naturalnych materiałów. Niepowtarzalny klimat tej kolekcji zachęca naszych klientów do wzbogacania oferty w swoich sklepach o zabawki Moulin Roty.

BUKI, to firma, która proponuje zestawy dla dzieci zainteresowanych naturą, eksperymentami naukowymi i zabawą w plenerze.

Firma Poppik została założona w 2016 r. Poppik to pikselowe plakaty do wyklejania. Przedstawiają obrazy z kolekcji: światowe arcydzieła, pixel art, arty i panorama. Te oryginalne wyklejanki sprawiają dużo radości oraz satysfakcji, a gotowy plakat można oprawić i udekorować nim pokój dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium