AGA Atelier 46 - druk żelowy GA10046

Dostępność: duża ilość
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: DJECO
Kod produktu: GA10046
EAN: 3070900100466

Opis

Atelier Grands Augustins - kolekcja zestawów artystycznych dla dorosłych - prezentuje technikę druku żelowego. Odkryj sztukę tworzenia wielowarstwowych obrazów, we własnym tempie i w domowym zaciszu. Zestaw Atelier 46 zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria do stworzenia własnego dzieła sztuki za pomocą żelowej podkładki i farb.

Technika polega na naklejaniu szablonu ze wzorem na żelową płytkę i pokrywaniu go farbą za pomocą wałka. Kolejne warstwy nakłada się w ten sam sposób jedna po drugiej, a następnie wszystko przenosi się na papier, uzyskując unikatowy rysunek. Żelowa podkładka jest wielorazowego użytku, dzięki czemu aktywność można powtarzać wielokrotnie.
   
W zestawie znajduje się kod QR, który prowadzi do video tutorialu,objaśniającego technikę krok po kroku. Autentyczne profesjonalne narzędziazapewniają precyzję ruchów. Drewniana obręcz z zawieszką znajduje się wzestawie, dzięki czemu powstałe dzieła można od razu wyeksponować.

Wszystkie akcesoria są zapakowane w pięknie ilustrowane pudełko doprzechowywania całej zawartości, w momencie niekorzystania z zestawu.

Nazwa kolekcji AGA (Atelier Grands Augustins) nawiązuje do historycznejlokalizacji firmy Djeco, która swoje pierwsze kroki stawiała w paryskiejdzielnicy Saint-Germain-des-Prés, kilka kroków od studia Picassa.

Zestawy artystyczne dla dorosłych od Djeco to odpowiedź na rosnący napopularności trend zabawek kidult oraz filozofii well-being. Samodzielne wykonywanie zadań artystycznych poprawia zdolność koncentracji, wycisza i daje poczucie głębokiego relaksu. Jest to doskonały sposób na spędzenie długich zimowych wieczorów, w oderwaniu od ekranów. Malowanie, wyszywanie lub układanie mozaik to świetny trening manualny.

Elementy zestawu zostały wykonane z papieru i kartonu posiadającego certyfikat FSC®.

Zawartość:
- 1 silikonowa żelowa podkładka (235 x 150 mm),
- 1 wałek,
- 5 tubek z farbą po 30 ml,
- 10 arkuszy do zadrukowania,
- 4 arkusze z szablonami odpornymi na rozerwanie,
- 2 drewniane ramki,
- Ulotka i karta z kodem QR, prowadzącym do przewodnika video, prezentującego aktywność.

Wiek: 15-99 lat

Wymiary produktu: 15 x 23,5 x 0,5 cm
Wymiary opakowania: 24,5 x 31 x 5,5cm

Dostawcy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl